Jesteś tutaj: Blog Nowa szata graficzna strony www.foto-smykala.pl!

Nowa szata graficzna strony www.foto-smykala.pl!

 

      Drodzy klienci, Prezentujemy Wam całkowicie odmienioną naszą stronę internetową (przyp. www.foto-smykala.pl). Mamy nadzieję, że jej nowy wygląd przypadł Wam do gustu.  Od dziś bardzo wygodnie zobaczycie najnowsze zdjęcia, poczytacie "co nie co" i zapoznacie się z  pełnymi fotorelacjami historii ślubnych. Już teraz zapraszamy do oglądania strony, ale przed tym przeczytajcie poniżej o kilku nowościach, które dla Was przygotowaliśmy.

 

Przeglądaj stronę wygodnie na swoim smartfonie, czyli responsywna strona. Od dziś możesz wygodnie przeglądać naszą stronę, gdzie kolwiek jesteś. Na telefonie, tablecie, laptopie i innych urządzeniach w domu i po za nim. Strona sama dostosuje się do wielkości Waszego ekranu!

Bezpośredni dostęp do funpage'a i innych stron społecznościowych. Jeśli jeszcze nie polubiłaś/eś naszego funpage'a lub nie zasubskrybowałaś/eś nas na YouTube, to w każdej chwili możesz to zrobić. Wystarczy kliknąć wybrany przycisk na dole strony (Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest). Bądźcie na bieżąco!

Aktualne dane na stronie! Dzięki aktualizacji masz dostęp do najnowszych zdjęć i innych materiałów Foto-Smykała. Nowością również jest blog i artykuły dzięki, którym będziemy mogli podzielić się z Wami ważnymi informacjami i jeszcze większą ilością zdjęć. Kochacie to, prawda? ;)

_____
Katarzyna Smykała, Foto-Smykała

Zdjęcia, tekst: Foto-Smykała (c) | www.foto-smykala.pl

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved