Jesteś tutaj: Cennik Fotoprodukty

Fotoprodukty

Cennik ważny od 25.02.2020r. do 31.12.2020r. 

 

 

 

Dodatkowe informacje (FAQ):

Odbitka - wersja papierowa zdjęcia. Odbitka standardowo jest wywołana bez białej ramki na niej. Na życzenie dodamy ramkę bezpłatnie (z danej partii wywołamy wszyskie zdjecia z ramką lub bez).

Fotoalbum - Podane rozmiary zamkniętego albumu np. album o wymiarach 25cmx25cm, po otwarciu będzie miał 25cmx50cm. Album wykonamy w wybranej oprawie (skóra lub płótno, różne faktury i kolory do wyboru z naszego wzornika). Aktualny wzornik można podejrzeć tutaj. Polecamy skórę ze względu na jej trwałość i możliwość przetarcia zabrudzeń mokrą ścierką z płynem do naczyń. Łatwy w utrzymaniu, a klasyki zawsze są w modzie :) ! Na okładce albumu wykonamy w cenie albumu grawer, wewnątrz znajduje się 20 stron na twardych białych kartach wypełnionych papierem fotograficznym.

Czy można zamówić więcej stron w fotoalbumie?
Tak, można powiększyć swój fotoalbum, aż o 40 dodatkowych stron. Za każde dodatkowe 2 strony niezaleznie od rozmiaru wybranego albumu należy dopłacić 25,00zł. Np. dobierając 20 stron, dopłacimy 250,00 zł. (20 dodatkowych stron : 2 strony x 25,00 zł).

Czy można zamówić odbitki ze swoich zdjęć?

Tak, wyślij nam swoje zdjęcia poprzez WhatsUpa na nr tel. 535 215 170, dysk google na bok@foto-smykala.pl lub poprzez wetransfer.com wraz z opisem zamówienia.

 

Masz pytania? Napisz: k.smykala@foto-smykala.pl

 

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved | www.foto-smykala.pl