Jesteś tutaj: Cennik Film ślubny

Film ślubny

 

Cennik ważny od 15.09.2021r. do 31.12.2022r.  lub do zmiany cennika na stronie.  Umowa gwarantuje niezmienność ceny oraz zawartość pakietu z dnia podpisania dokumentu.

 

 

 

Dodatkowe informacje (FAQ):DRON czylio ujęcia z lotu ptaka - co to jest? Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia do latania?

To ujęcia filmowe wykonane z lotu ptaka, z góry, które nadają charakteru filmom. Tak mamy uprawnienia na latanie dronem.

Co jeśli chcielibyśmy mieć film z pleneru ślubnego w inny dzień, niż dzień ślubu?

Wtedy należy doliczyć do ceny pakietu 599,00 zł, chyba że zdecydujecie się również na nasze usługi fotograficzne, a dokładnie pakiet foto z plenerem w innym dniu, wtedy będzie to gratis od nas dla Was, czyli nie dopłacicie nic :)

Czy wgrają Państwo dla nas film na YouTube?

Tak! Wgramy dla Państwa film na serwis YouTube, żeby można było podzielić się filmem z rodziną. Film może być publiczny lub prywatny.

Czy wynajmują Państwo projektor?

Nie świadczymy usług z tego zakresu. Czasami projekor zapewnia Dj/Zespół lub sala jest w niego często wyposażona. Polecamy zapytać :)

Pendrive 16GB - jasny drewniany pendrive w jasnym drewnianym opakowaniu, interfejs pendrive'a USB 3.0, grawer na opakowaniu i na pendrivie.

Czy musimy wybrać muzykę do teledysku? Można, ale nie trzeba. Jeśli macie Waszą ulubioną piosenkę to chętnie ją wykorzystamy. Natomiast, gdy taka propozycja nie padnie od Was to wtedy my dopasujemy fajną muzykę dla Was.

 

Masz pytania? Chesz zamówić usługę, napisz tutaj:

k.smykala@foto-smykala.pl

 

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved