Jesteś tutaj: Cennik Fotografia Chrztu Św.

Fotografia Chrztu Św.

 

W trakcie aktualizacji

 

Cennik ważny od 25.02.2020r. do 31.12.2022r. lub do wprowadzenia zmian w cenniku na stronie.

 

 

 

Dodatkowe informacje (FAQ):Czy strefa klienta jest w jakiś sposób zabezpieczona?

Tak! Strefa klienta jest zabezpieczona losowym hasłem. Można je zmienić samodzielnie w swojej strefie klienta.

Fotoalbum z Chrztu Św. - 20cmx20cm, po otwarciu 20cmx40cm w wybranej oprawie (skóra lub płótno, różne faktury i kolory do wyboru). Na okładce albumu wybrany grawer, wewnątrz 20 stron na twardych białych kartach wypełnionych papierem fotograficznym.

Czy można kupić sesję zdjęciową w prezencie dla dziecka?

Tak, wybrany pakiet można kupić w prezencie dla dziecka, natomiast warto się skontaktować z rodzicami przed zakupem, aby nie okazało się, że prezent się powiela i rodzice już zamówili sesję zdjęciową.

W jaki sposób mogę zapłacić za sesję zdjęciową?

Za sesję zdjęciową można zapłacić przedpłatą na konto bankowe lub gotówką w dniu zlecenia. Do wykonanej usługi klient otrzymuje paragon lub fakturę na życzenie.

Pendrive 32GB - jasny drewniany pendrive w jasnym drewnianym opakowaniu, interfejs pendrive'a USB 3.0, grawer na opakowaniu i na pendrivie.

Zdjęcie cyfrowe - to zdjęcie elektroniczne przekazane klientowi online w strefie klienta oraz na pendrivie. Format zdjęć cyfrowych to JPG w przestrzeni kolorystycznej sRGB.

Odbitka - wersja papierowa zdjęcia. Odbitka standardowo jest wywołana bez białej ramki na niej. Na życzenie dodamy ramkę bezpłatnie (z danej partii wywołamy wszyskie zdjecia z ramką lub bez). Jeżeli chcesz dodatkowo możesz dokupić odbitki w każdej chwili, patrz cennik fotoproduktów.

 

Masz pytania? Napisz: k.smykala@foto-smykala.pl

 

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved