Jesteś tutaj: Cennik Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Cennik ważny od 15.09.2021r. do 31.12.2022r.  lub do zmiany cennika na stronie.  Umowa gwarantuje niezmienność ceny oraz zawartość pakietu z dnia podpisania dokumentu.

Dodatkowe informacje (FAQ):Czy strefa klienta oraz galeria są zabezpieczone w jakiś sposób?

Tak! Strefa klienta oraz galeria online są zabezpieczone hasłami. Hasła są losowe, ale można je zmienić na życzenie klienta.

Fotoalbum ślubny - Fotoalbum 25cmx25cm to po otwarciu 25cmx50cm w wybranej oprawie (skóra, różne faktury i kolory do wyboru). Na okładce albumu grawer, wewnątrz 20 stron na twardych białych kartach wypełnionych papierem fotograficznym.
Fotoalbum 30cmx30cm po otwarciu ma 30x60cm.

Zdjęcie cyfrowe - to zdjęcie elektroniczne przekazane klientowi online w strefie klienta oraz na pendrivie. Format zdjęć cyfrowych to JPG w przestrzeni kolorystycznej sRGB.

Odbitka - wersja papierowa zdjęcia. Odbitka standardowo jest wywołana bez białej ramki na niej. Na życzenie dodamy ramkę bezpłatnie (z danej partii wywołamy wszyskie zdjecia z ramką lub bez). Jeżeli chcesz dodatkowo możesz dokupić odbitki w każdej chwili, patrz cennik fotoproduktów.

Czy dojazd na zlecenie jest płatny?

Dojazd do 100km na zlecenie ślubne jest w cenie pakietu. Dodatkowo jeżeli sesja plenerowa odbywa się w innym dniu niż dzień ślubu, to dojazd na sesję plenerową do 100km, również jest bezpłatny.

Czy podpisując umowę cena pakietu się nie zwiększy?

Podpisując umowę na przyszłe lata, otrzymujesz gwarancję ceny i zawartości pakietu wg aktualnego cennika na stronie. W umowie wyraźnie zaznaczamy cenę oraz czego umowa dotyczy. Podpisujemy umowy również online.

 

 

Masz pytania? Napisz: k.smykala@foto-smykala.pl

 

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved