Jesteś tutaj: Historie ślubne Magda & Przemek

Magda & Przemek

MAGDA & PRZEMEK
13 Październik 2018r.


Ślub: Opole / Wesele: Opole, Restauracja "Paradise"  /Sesja plenerowa: Opole :)

Z Magdą i Przemkiem mieliśmy okazję się spotkać już przed weselem przy okazji nagrywania filmu pt. "podziękowania dla rodziców", który można zobaczyć na końcu strony.  Warto spotkać się z fotografem wcześniej w sytuacji, w której możemy ze sobą popracować np. na sesji dla narzeczonych. Dzięki temu w dniu wesela jest Wam łatwiej, obiektywy tak nie stresują, macie większe zaufanie i lepiej się rozumiemy :)

Magda i Przemek to ludzie, którzy szczerze się kochają, potrafią się wspierać i darzyć dojrzałą miłością. Ich wesele było pełne niespodzianek przygotowanych przez gości weselnych. Rodzina i przyjaciele wspaniale się bawili. Czas przy takiej zabawie wydaje się, że zbyt szybko leci. Nawet nie wiem, kiedy wybiła godzina wpół do pierwszej, o której zakończyłam fotografię tego wspaniałego dnia.
Spotkaliśmy się już w środę po sobotnim weselu na sesji plenerowej. Pełni energii ruszyliśmy w miasto. Ich wymarzona sesja odbyła się w Opolu, w mieście w którym mieszkają, które kryje tak wiele wspomnień z dzieciństwa, dorastania i ich poznania się. Sesja odbyła się w stylu miejskim, wykonana została z elementami fotografii nocnej, a zakończyła się w ich ulubionej restauracji.

 


Zapraszam w podróż fotograficzną:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 FOTORELACJA:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

FILM DLA RODZICÓW:

    f                  Wszelkie Prawa Zastrzeżone | All Rights Reserved